Ramazan Kolisi Bereketi

kumanya web 1

85 TL’lik Ziyafet Paketi, 130 TL’lik Bereket Paketi ve Kişiye Özel kumanya paketimizle de Ramazan’da da siz değerli müşterilerimizi Ramazan ayının bereketine ortak olmaya davet ediyoruz.

Ziyafet ve Bereket paketinin alternatifi olan Özel Kumanya paketimizi kullanarak, cebinize uygun bir bütçe belirleyebilir, belirlediğiniz bütçe dahilinde, istediğiniz ürünleri, işçilerinize, yakınlarınıza ve ihtiyaç sahiplerine onların ihtiyaçları doğrultusunda olacak şekilde Ramazan Kolisi hazırlattırabilirsiniz.

Ramazan’da Paylaşmak

Mübarek Ramazan ayı giderek yaklaşıyor. Ramazan ayı insanlar arası yardımlaşmanın yoğun bir şekilde hissedildiği, sevgi, saygı bağlarının güçlendiği ve paylaşmanın arttığı bir aydır. Çünkü paylaşmak, içinde bulunulan kötü duygulardan toplumu arındırır. Paylaşma ve yardımlaşma olan toplumlarda dostluk duyguları sağlam olur, yoksulluk azalır ve refah artar.

Ramazan kumanya paketleri ise paylaşmayı ve kardeşliği göstermenin en kolay yollarından birisidir. Ramazan kumanya paketleri, genellikle uzun süre bozulmadan muhafaza edilebilecek temel gıda malzemelerinden meydana gelir. Mevsimine uygun olarak hazırlanan kumanya paketleriyle ihtiyaç sahipleri komşularınızı sevindirebilir ve Ramazan ayının bereketine ortak olabilirsiniz.

Çünkü kumanya paketleri, imkanı olmayan kişilerin en azından belli bir süre kimseye gerek duymadan gıda ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine imkan sağlar. Ramazan ayında özlemle beklenen sahur ve iftar sofralarının hazırlanmasına yardımcı olacak çeşitli ve bütçe dostu kumanya paketleriyle sizi de paylaşmaya ve kardeşliğe davet ediyoruz. Arden Marketleri her bütçeye uygun Ramazan kumanyası paketi çeşitleriyle sizleri bekliyor. Çevrenizdeki ihtiyaç sahibi kişilerin Ramazan ihtiyaçlarını Arden Marketleri’nden karşılayabilirsiniz.

×