SIK SORULANLAR

Lütfen bize mesaj göndermeden önce aşağıdaki soru ve cevaplara göz atmayı unutmayın.

Arden Market için ücretsiz servis mevcut mudur?

Bütün mağazalarımızda belirli saatlerde ücretsiz servisler mevcuttur. Gruplar halinde talep edilmesi halinde özel servis hizmeti de verilebilmektedir. Servis saatleri ile alakalı daha detaylı bilgiler için ilgili mağazamızla iletişim kurabilirsiniz.

Mağazanızdaki indirimlerden Arden Kart olmadan faydalanılabilir mi?

Mağazalardaki indirimlerden Arden Kart vasıtasıyla kolayca faydalanabilirsiniz. Arden Kart’ı mağazalarımızdan hemen temin edebilir ve anında bütün indirimlerden yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için Arden Kart sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arden Marketleri'nden internet üzerinden sipariş verebileceğimiz bir yer var mı?

Şu anda Arden Marketleri ve mağazaları ile bağlantılı online sipariş hizmeti bulunmamaktadır.

Yüksek kaliteyi uygun fiyata nasıl sunabiliyorsunuz?

Fiyatı etkileyen tüm maliyetleri minimum düzeyde tutuyoruz. Kaynağından temin etme üzerine kurduğumuz hizmet ağı sayesinde siz de üstün kaliteyi çok uygun fiyata almış oluyorsunuz.

Ürün ve iade garantisi sunuyor musunuz?

Sattığımız her ürünün her zaman arkasındayız. 30 gün içerisinde sorunu bize bildirerek, ürünü kolaylıkla iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Teknolojik ürünleri iade almak için teknik servis raporu istiyoruz.

Gıdaların güvenilirliği ve tazeliği konusunda nasıl bir yol izliyorsunuz?

Özellikle sebze ve meyve ürünlerimizin tazeliğine ciddi anlamda dikkat ediyor ve en taze şekilde sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Diğer gıda ürünlerimizi, gıda güvenilirliği sürekli denetlenen tamamen güvenilir markalarla çalışıyoruz.

Merkez Adres:

Mehmet Akif Ersoy Mah., Bosna Bulvarı No: 63 B Üsküdar/İstanbul

Telefon: 0(850) 811 39 49

İLETİŞİM FORMU

Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak kurumumuz ve mağazalarımız hakkındaki fikirlerinizi, önerilerinizi, talep ve beklentilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.