Şarküteri alanında helal gıdayı müşterilerilerine ulaştırmak amacıyla yola çıkan Arden Marketleri ilk şubesini 2002 yılında Çengelköy-İstanbul’da faaliyete geçirdi. Her zaman müşterilerine kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet eden Arden Marketleri ikinci mağazasını Kasımpaşa-İstanbul’da daha sonra da Şerifali-İstanbul’da üçüncü mağazasını hizmete açarak yoluna devam etmiştir.

Arden Marketleri, halihazırda, İstanbul’da 8 ve İstanbul dışında 1 şubesi ile hizmet vermektedir. Arden Marketleri geniş ürün yelpazesi ile kaliteli hizmeti bir araya getiren yeni mağaza konsepti ile geniş kitlelere ulaşma ve hedeflerinde büyüme faaliyetlerine devam etmektedir.

Politikamız

Misyonumuz

Gıda perakendeciliğinde sağlıklı ve helal gıdaya ulaşmak herkesin hakkıdır. Bu anlamda kendi markamız olan Akdeniz Toros ismi ile Sağlıklı ve Helal Gıda Et -Tavuk Ürünleri üreten tesisler kurulmuştur. Arden Marketleri olarak müşterilerimizi sağlıklı ve helal gıdaya kolayca ulaştırmak için tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Sağlıklı ve Helal beslenmenin daha fazla önem kazanacağı yakın gelecekte, sağlıklı ve helal gıda ürün portföyünü geliştirip sunmuş olduğu tüm ürünleri en uygun fiyata müşterilerine sunarak sektöründe lider firma olmak.

Ailenizin bütün alışverişlerini güvenle gerçekleştirebileceğiniz birbirinden kaliteli ve çeşitli ürün seçenekleriyle sizlere konforlu bir alışveriş ortamı sunuyoruz. Alışverişinize değer katmak için çalışıyor, aldığınız her ürün için kalite ve güven vaad ediyoruz.

Kalite Politikamız

Ürünlerimizin tedariğinden siz müşterilerimize ulaştırılması sürecinin her bir safhasında kalite standartlarından asla ödün vermiyoruz. Biz iyi biliyoruz ki kalite en büyük farklılıklarımızdandır.

Güven Politikamız

İlk günden bugüne ürünlerimiz, çalışma arkadaşlarımız ve kalitemiz konusunda müşterilerimize karşı oluşturduğumuz güven ve samimiyeti sürekli kılarak, daha da geliştirerek alışverişlerinizdeki sıcacık ortamı daimi kılıyoruz.

Taze ve Doğal Ürün Politikamız

Sebze meyve reyonumuzdan diğer reyonlarımıza kadar, sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerimizdeki en olmazsa olmazımız olan tazelik ve doğallık politikamızdan asla taviz vermiyoruz.

Kırmızı ve Beyaz Et Politikamız

Kırmızı ve beyaz et tedariğindeki hassasiyetlerimiz, yetiştirdiğimiz tavuklarımızda kullanılan vejeteryan özel yemler, kesimlerimizdeki hassasiyet ile beyaz et ürünlerimizi gönül rahatlığıyla sizlere sunuyoruz. Kırmızı et ürünlerimizde de her türlü veteriner kontrolünden geçen danalarımız İslami kesimlere uygunluk şartlarından asla taviz vermeden kesilerek sizlere sunulmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Müşteri velinimettir anlayışı ile müşterilerimizi müşteriden ziyade bizden biri olarak gören anlayışımızla her türlü müşteri beklentisini ve beğenisini en üst düzeyde maksimum memnuniyet seviyesinde tutuyoruz.


Başarımızın sırrını, sunduğumuz kalite-fiyat avantajı, ürettiğimiz yeni çözümler, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilmemiz olarak tanımlayabiliriz.